Rodzicom młodzieży bierzmowanej serdecznie dziękuję za piękne i bardzo ofiarne, z pełnym zaangażowaniem przygotowanie kościoła. Jednocześnie dziękujemy za dar ołtarza „na organy” w wysokości 1000 zł. Dzisiaj ofiary do puszek są przeznaczone dla mieszkańców zniszczonych domów na Lubelszczyźnie (akcja Caritas). W niedzielę 23 czerwca będzie można złożyć ofiarę do puszki na działalność naszej parafialnej młodzieży.

    W tym tygodniu przypada:

W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 8.30 i 18.00.

We wtorek wspomn. św. Barnaby Apostoła. Na zakończenie Litanii modlitwa do św. Antoniego. We wtorek o godz. 11.00 w Archikatedrze Lubelskiej odbędzie się pogrzeb śp. Arcybiskupa Bolesława Pylaka wieloletniego Pasterza naszej Archidiecezji.

W czwartek obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to jednocześnie Dzień Fatimski. Początek Nabożeństwa Fatimskiego Mszą św. o godz. 18.00.

    Nabożeństwa czerwcowe przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30 (oprócz czwartku 13 czerwca). Nie będzie także popołudniowego Nabożeństwa w sobotę 15 czerwca z uwagi na dopołudniową Adorację wynagradzającą.

    W sobotę będziemy gościć Sercańską Wspólnotę Świeckich z Regionu Wschodniej Polski. Zapraszam do udziału wszystkich parafian i szczególnie Czcicieli Jezusowego Serca. Początek modlitwy w naszym kościele o godz. 10.00. Plan wywieszony w gablocie.

    W przyszłą niedzielę nadzwyczajne spotkanie Rodziców dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych po Mszy św. o godz. 11.00. Bardzo proszę o obecność. Po każdej Mszy św. nasze harcerki przeprowadzą kiermasz ciast i wypieków. Zebrane ofiary będą przeznaczone na ich działalność.

   Decyzją Księdza Prowincjała i Jego Rady ks. Mariusz Wrzesiński z dniem 01 lipca zostaje skierowany do posługi duszpasterskiej w naszej parafii we Florynce. Oficjalnie podziękujemy Księdzu Mariuszowi za posługę w naszej Parafii w niedzielę 23.06. na Mszy św. o godz. 11.00.

    Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Hurkała z parafii św. Jana Nepomucena z Suśca i Beata Jóźwik, par. tut. zam. Baszkach. Zapowiedź pierwsza.

    Na najbliższą sobotę do sprzątania kościoła i obejścia prosimy mieszkańców Boduszyna: Elwirę i Jarosława Jamrowskich, Monikę i Sławomira Arciszewskich, Lidię i Edwarda Koziarz, Agnieszkę i Andrzeja Ziemichód, Magdalenę i Jarosława Polak, Sylwię i Adama Choina, Edytę i Dariusza Chudowolskich, Iwonę i Dariusza Kantor. Proszę o przekazanie sobie wzajemnie informacji.

      Intencje Mszy św. na obecny tydzień.

     W intencji śp. Ks. Apa  Bolesława pomódlmy się: Wieczny Odpoczynek ….

     Wszystkim Parafianom i Gościom życzę obfitości Bożych darów w nowym tygodniu.