Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w pielgrzymce do Bystrzycy. Do puszki można dzisiaj złożyć ofiarę na potrzeby szkolne dla dzieci (inicjatywa Caritas).

    W środę w Liturgii wspominany św. Piusa X Papieża, w czwartek przypada święto NMP Królowej, a w sobotę św. Bartłomieja Apostoła. Codziennie adoracja eucharystycznej oraz okazja do sakramentu pokuty i pojednania. Rozpoczynamy dziewięciotygodniową modlitwę w intencji naszej Ojczyzny.

    W najbliższym czasie trzeba nam zapłacić kolejne raty na organy. Dziękuję za pomoc i wszelkie ofiary. W przyszłą, ostatnią niedzielę sierpnia, o godz. 11.00 Msza św. dożynkowa. Podziękujemy Panu Bogu za błogosławieństwo dla całej Parafii. O godz. 12.00 Mszą Św. w Wólce rozpoczynają się także tegoroczne dożynki Gminne na które organizatorzy serdecznie zapraszają. Będzie można spokojnie po Mszy św. w naszym kościele udać się na dalsze obchody dożynkowe do Wólki.

    Proszę aby nie przywozić elektrośmieci na teren kościelny (parking przed dzwonnicą). Z pewnością jesienią będzie zorganizowana kolejna zbiórka to wówczas będzie to nawet konieczne.

   I spotkanie dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do pierwszej Komunii św. w niedzielę 01 września po Mszy św. o godz. 11.00.  Rodziców i młodzież bierzmowaną w tym roku proszę o zabieranie indeksów, które w roku szkolnym należy uzupełnić.

    

    Do sprzątania kościoła na sobotę 24 sierpnia zapraszamy mieszkańców Łagiewnik: Jolantę i Jacka Przychodzień, Annę i Grzegorza Motyka, Barbarę i Cezarego Sołtys, Lidię i Stanisława Karp.

 

    Intencje Mszy św. na obecny tydzień.

 

    Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa oraz radosnej Niedzieli.