UROCZYSTOŚĆ CHRZTU PAŃSKIEGO

 

Mszę św. o godz. 11.00 ubogaci orkiestra z Mełgwi, która po Mszy  św. wykona ok. półgodzinny koncert kolęd. Osoby, które należą do Róż Różańcowych, a które nie odebrały jeszcze rozpiski na cały rok, mogą to uczynić w zakrystii. Z nowej Róży jeszcze jedna osoba.

Od przyszłej niedzieli obowiązkowe spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. Mszy św. o godz. 11.00 będzie przewodniczył Solenizant ks. Mariusz Wrzesiński, któremu złożymy życzenia z okazji imienin.

Jutro ostatni dzień kolędy: Pliszczyn Zagrody. Termin kolędy uzupełniającej ustalać osobiście ze swymi duszpasterzami. Sprawozdanie pokolędowe oraz za rok 2018 w niedzielę 27 stycznia.

Od jutra rozpocznie się już codzienna adoracja eucharystyczna przed wieczorną Mszą św. Od piątku 18 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W najbliższą sobotę, 19 stycznia, odbędzie się nasze parafialne spotkanie opłatkowe. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy członków grup parafialnych: SWŚ, Różańca, Domowego Kościoła, Margaretek, Chóru, Seniorek, młodzieży z LSO i RSM, członków Rady parafialnej oraz wszystkich chętnych. 

Najprawdopodobniej już końcem stycznia rozpocznie się montaż nowych organów. Wszystko zależy od warunków pogodowych i stanu dróg w Polsce, bo tego wymaga bezpieczeństwo przewozu tego instrumentu. Na zapleczu kościoła można sobie zabrać pamiątkowe cegiełki, których brakowało nam podczas kolędy.

    Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła, a na sobotę 19 stycznia (na godz.9.00) prosimy: Marię i Waldemara Sadura, Ewę i Krzysztofa Krupskich, Marię i Mirosława Biczów, Andrzeja Urbana, Krzysztofa i Stanisława Wolińskich, Jadwigę i Mariana Wolińskich, Annę i Marka Nowickich. O ewentualnych zmianach proszę informować.

    Uczestnicy pogrzebu śp. Wiesławy Niebrzegowskiej z Łysakowa ofiarowali w jej intencji osiem Mszy św. Wieczny Odpoczynek racz Jej dać Panie!

    Intencje Mszy św.

    Niech Bóg Wam błogosławi na kolejny tydzień życia, nauki i pracy.

 

                    Ks. Tadeusz Michałek SCJ, proboszcz