Dziękujemy scholii za ubogacenie liturgii Mszy św. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych (katecheza także w przyszłą niedzielę), a także spotkanie dla Rodziców dzieci wyjeżdżających na tegoroczne zimowisko. Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

Do godz. 13.00  na parkingu przy kościele w autobusie medycznym można oddawać krew wypełniając warunki, o których była już mowa. Bardzo zachęcamy do tego czynu miłosierdzia.

Jutro obchodzimy wspomn. św. Tomasza z Akwinu, a w czwartek św. Jana Bosko.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Od godz. 17.15 adoracja i okazja do spowiedzi św. W sobotę 02 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego (M.B. Gromnicznej). Msze św. o godz. 8.30 i 18.00. Po porannej Mszy św. adoracja i Różaniec Św. (nabożeństwo pierwszosobotnie). Ma miejsce obrzęd poświęcenia gromnic. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary podczas Mszy św. są przeznaczone na klasztory klauzurowe i kontemplacyjne.

W przyszłą Niedzielę adoracja po każdej Mszy św. Po porannej Mszy św. wspólna modlitwa członków Żywego Różańca. A po wieczornej Mszy św. spotkanie dla wszystkich udających się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

Dnia 31 stycznia (w czwartek) w godzinach południowych rozpocznie się montaż nowych organów. Zapraszam do pomocy kilku panów. Jeśli ktoś dysponuje rusztowaniem „warszawskim”  bardzo proszę o kontakt, najlepiej dzisiaj po Mszy św.

Ks. Zbigniew Chwaja Sekretarz Misji Zagranicznych SCJ dziękuje za ofiary złożone na tacę 06 stycznia oraz do „aniołka”.

    Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła. Z uwagi na Święto 02 lutego proszę o posprzątanie już w piątek  po godz. 15 lub po wieczornej Mszy św. Zapraszamy:  Elżbietę i Jerzego Pietrzaków, Katarzynę i Krzysztofa Urbanów, Iwonę Chojnacką, Anetę i Andrzeja Drżał, Wiesławę Drżał, Piotra Drżał i Katarzynę Sterniczuk, Mariannę i Sławomira Orysiak. 

    Intencje Mszy św.

  

    Niech Bóg Wam błogosławi na kolejny tydzień życia i pracy.