Od ubiegłego czwartku funkcjonują nowe organy. Dziękuję wszystkim za pomoc w ich instalacji. Korzystam także z okazji, aby podziękować wszystkim parafianom za waszą ofiarność i troskę od dobro Parafii, bo dzięki temu mogliśmy dokonać tej ważnej i jakże potrzebnej inwestycji. Dziękuję wszystkim, którzy dodatkową ofiarą wspomagają to dzieło. Nade wszystko za wszystko dziękujmy samemu Bogu.

Po porannej Mszy św. wspólna modlitwa członków Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych. A po wieczornej Mszy św. spotkanie dla wszystkich udających się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy, w środę św. Pawła Miki i jego Towarzyszy - Męczenników. W pierwszą środę miesiąca Msza św. w intencji zmarłych i żyjących dobroczyńców kościoła i parafii.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszam wszystkich na godz. 17.15. Modlitwę w tym dniu rozpoczniemy pierwszym rozważaniem z cyklu: „Obietnice Najśw. Serca Jezusowego”. W tym dniu będziemy się także modlić w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

Wyjazd dzieci na zimowisko w przyszłą niedzielę o godz. 13.30 z parkingu przy kościele. Dzieciom i ich opiekunom życzymy szczęśliwego, radosnego zimowiska i bezpiecznej podróży.

Osoby, które dotychczas abonowały Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Czas Serca wpisałem już na obecny rok. Gdyby coś się zmieniło to bardzo proszę o informację. Jednocześnie bardzo gorąco zachęcam do większego zainteresowania się prasą katolicką.

    Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła. A na sobotę 09 lutego zapraszamy:  Alicję i Sylwestra Buczków, Jadwigę i Ryszarda Jabłońskich, Bogusławę Zoła, Krystynę i Jarosława Boguszewskich, Justynę i Piotra Szewczyków, Ewę i Krzysztofa Szewczyków, Monikę i Krzysztofa Dudek. Odnośnie ukwiecenia kościoła mam taką drobną sugestię a zarazem prośbę. Zanim rozpocznie się okres W. Postu mamy przed sobą jeszcze cztery Niedziele okresu zwykłego. Obecnie nie ma jeszcze sezonu kwiatów, więc pragnę podkreślić, że nie macie obowiązku jakiegoś nadzwyczajnego ukwiecenia kościoła. Wystarczą dwa bukiety (pod ołtarz i przy tabernakulum). Ja oczywiście tylko sugeruję takie rozwiązanie, bo nie chcę aby Was to zbytnio obciążało.

    Intencje Mszy św.

  

    Niech Pn Bóg Wam błogosławi na rozpoczynający się nowy tydzień.            

 

                    Ks. Tadeusz Michałek SCJ, proboszcz