Rozpoczęły się ferie. Dzieci i młodzież proszę o roztropne korzystanie z wolnego czasu i potrzebnej zabawy, wypoczynku. Uważajmy zwłaszcza na różne zbiorniki wodne, których pokrywa lodowa może być złudzeniem. Nie zapominajcie o potrzebie modlitwy i uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Dzieciom i ich opiekunom wyjeżdżającym dzisiaj na zimowisko życzę udanego zimowiska i bezpiecznej podróży. Ofiary do puszek – zgodnie z zarządzeniem Kurii - są dziś przeznaczone na „Fundusz Wschodni”.

Jutro wsp. Najśw. Maryi Panny z Lourdes, a zarazem Światowy Dzień Chorych. Podczas Mszy św. szczególnie prosimy o potrzebne łaski dla ludzi chorych, samotnych i starszych. W tym dniu postarajmy się odwiedzić naszych bliskich, sąsiadów zwłaszcza osoby chore i często samotne.

W czwartek przypada święto św. Cyryla i św. Metodego – Patronów Europy. Zapraszam do modlitwy w intencji narodów naszego kontynentu, aby powróciły do swych korzeni wyrastających z wiary chrześcijańskiej i wzniosłej kultury miłości do prawdy oraz prawdziwej wolności.

Pragnę gorąco podziękować wszystkim ofiarodawcom. Zostali już oni wpisani do księgi Mszy św. dziękczynno-błagalnych. Dziękuję SWŚ za ofiarę na organy w wysokości 600 zł.

    Pierwsza Komunia Św. w roku 2020 będzie miała miejsce 17 maja (trzecia niedziela miesiąca), o godz. 10.00. Wielu rodziców prosiło, aby ten dzień już wyznaczyć.

    Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła. A na sobotę 16 lutego zapraszamy:  Andrzeja Tomaszewskiego, Beatę i Dariusza Siek, Monikę i Artura Jóźwik,  Krzysztofa Wolińskiego,  Leszka Urban.

    Intencje Mszy św.

  

    Niech Pan Bóg Wam błogosławi na rozpoczynający się nowy tydzień pracy oraz odpoczynku dla dzieci i młodzieży.