REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE

07-10 KWIECIEŃ 2019

 

 V NIEDZIELA W. POSTU  – 07 kwietnia 

   830    - Msza św. z nauką dla wszystkich

1100    - Msza św. z nauką dla wszystkich (krótka nauka dla dzieci pierwszokomunijnych)

1615    - Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym

1700    - Msza św. z nauką dla wszystkich

 

 Poniedziałek  – 08 kwietnia 

  8.30  - Msza św. z nauką dla wszystkich

17.00  - Msza św. z nauką dla wszystkich

19.00  - Msza św. z nauką dla wszystkich

 

 

Wtorek  – 09 kwietnia

  8.30  - Msza św. z nauką dla wszystkich

17.00  - Msza św. z nauką dla wszystkich

19.00  - Msza św. z nauką dla wszystkich

 

 Środa – 10  kwietnia.   Dzień Spowiedzi i zakończenie rekolekcji

  8.00  - Spowiedź

  8.30  -  Msza św. z nauką dla chorych i starszych,  sakrament namaszczenia chorych.

16.30  -  Spowiedź.

17.00 -  Msza św. z nauką dla wszystkich

19.30  -  Spowiedź.

19.00 -  Msza św. z nauka dla wszystkich

REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE

07-10 KWIECIEŃ 2019

 

 V NIEDZIELA W. POSTU  – 07 kwietnia 

   830    - Msza św. z nauką dla wszystkich

1100    - Msza św. z nauką dla wszystkich (krótka nauka dla dzieci pierwszokomunijnych)

1615    - Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym

1700    - Msza św. z nauką dla wszystkich

 

 Poniedziałek  – 08 kwietnia 

  8.30  - Msza św. z nauką dla wszystkich

17.00  - Msza św. z nauką dla wszystkich

19.00  - Msza św. z nauką dla wszystkich

 

 

Wtorek  – 09 kwietnia

  8.30  - Msza św. z nauką dla wszystkich

17.00  - Msza św. z nauką dla wszystkich

19.00  - Msza św. z nauką dla wszystkich

 

 Środa – 10  kwietnia.   Dzień Spowiedzi i zakończenie rekolekcji

  8.00  - Spowiedź

  8.30  -  Msza św. z nauką dla chorych i starszych,  sakrament namaszczenia chorych.

16.30  -  Spowiedź.

17.00 -  Msza św. z nauką dla wszystkich

19.30  -  Spowiedź.

19.00 -  Msza św. z nauka dla wszystkich

Do sprzątania kościoła z miejscowości

PLISZCZYN – GÓRY

prosimy w następującej kolejności.

 

(o pomoc uprzejmie prosimy także Osoby czy Rodziny, które zamieszkały w sąsiedztwie).

 16. 02. 2019

Andrzeja Tomaszewskiego, Beatę i Dariusza Siek, Monikę i Artura Jóźwik,  Krzysztofa Wolińskiego,  Leszka Urban.

 

23. 02. 2019

Ewę Górską, Katarzynę i Jacka Żeleźnik, Kazimierę i Janusza Wolińskich, Zofię i Zygmunta Barwińskich, Krystynę i Zdzisława Flis, Anetę i Artura Owczarczak.

 

02. 03. 2019

Marzenę i Mariusza Łobejko, Ewę i Zbigniewa Łobejko, Mariana i Henrykę Mrozik, Krzysztofa Wolińskiego, Annę Gułaś, Anetę i Krzysztofa Kuśpit, Czesława Wolińskiego, Wiesławę i Krzysztofa Tarkowskich.

Kolęda 2018/2019

 

 Piątek  28 grudnia 2018,  od godz. 13.00

 Boduszyn  (od PP. Kowalczyków po prawej stronie do PP. Pietrasów)                

 Boduszyn  (od PP. Ziemichód, wzdłuż głównej drogi do PP. Kowalczuk nr 4b

 Boduszyn   (po lewej stronie do PP. Oblak  nr 1)                           

 

Sobota 29 grudnia 2018, od godz. 10.00

Baszki  (od PP.  Staszewskich)                                 

Baszki  (od PP. Szewczyków)                       

Baszki  Nowe  (od PP. Lęgieć)                                                        

 

Poniedziałek 31 grudnia 2018,  od godz. 9.00 do 13.00

Łagiewniki (od  PP. Gawrońskich do PP. Mogielnickich)                

Łagiewniki (od  PP. Rarak do P. Alfredy Urban)                   

 

Środa 02 stycznia 2019, od godz. 16.00

Łysaków (Wymysłów) –  (od PP. Bondos do PP. Choinów)  

Łysaków (Wymysłów) – (od PP. Siptów do PP. Urbanów)             

 

Czwartek 03 stycznia 2019, od godz. 16.00

Kolonia Łagiewniki  (od  PP. Nieznaj do PP. Rychlik)             

Kolonia Łagiewniki  (od  PP. Waszkiewicz 46d  do bloku)                  

Kol. Pliszczyn k. szkoły  (od PP. Szewczyków do PP. Szewczyków)

 

Piątek 04 stycznia 2019, od godz. 16.00

Kol. Łysaków       (od PP. Sadurów do PP. Krupińskich)              

Kol. Łysaków       (od PP. Wolińsich do PP. Murawskich)             

 

Sobota 05 stycznia 2019, od godz.  10.00

Pliszczyn Wschód  (od PP. Rycek do PP. Szewczyków)                       

Pliszczyn Wschód  (od PP. Dudek do PP. Pietrzak)                            

Pliszczyn Góry od mostu                                                  

 

Niedziela 06 stycznia 2019 (Uroczystość Trzech Króli), od godz. 13.00

Łysaków (Pólka) – (od PP. Majewskich do PP. Basso)                       

Łysaków – (od PP. Jaworskich do PP. Komorowskich)                      

 

Poniedziałek 07 stycznia 2019, od godz. 16.00

Lublin, ul. Łysakowska  oraz  PP. Bondos                                   

Lublin, ul. Pliszczyńska (za obwodnicą – od PP. Bicz

 

Wtorek  08 stycznia 2019, od godz. 16.00

Kol. Pliszczyn  (od PP. Miedziocha  do PP. Jabłońskich)                  

Kol. Pliszczyn  (od PP. Kuśpit do PP. Górskich)                      

 

Środa  09 stycznia 2019, od godz. 16.00

Pliszczyn –  (od PP. Urban (Pliszczyn 77b) do PP. Duńka

Pliszczyn –  (od PP. Ulińskich  do PP. Gach)                        

Pliszczyn –  (od PP. Purc do PP. Banaś)                              

 

Czwartek 10 stycznia 2019, od godz. 16.00

Kolonia Pliszczyn (od PP. Sadurów do PP. Mrozików)

Kolonia Pliszczyn (od PP. Woś do PP. Wolińskich)

 

Piątek 11 stycznia 2019, od godz. 16.00

Lublin   (ul. Zagrodna oraz  PP. Kuśpit i Skiba)                    

Lublin  (ul. Torowa i Pliszczyńska przed obwodnicą – od PP. Lis)  

 

Sobota 12 stycznia 2019, od godz. 10.00

Kolonia Pliszczyn  (od PP. Aksamirskich   do PP. Oseńko)

Kolonia Pliszczyn  (od PP. Kwiatkowskich, nr 101- do PP. Kowalskich – nr 5F)       

Kolonia Pliszczyn  (od PP. Podleśny do PP. Andrzejewskich – nr 166)     

 

Poniedziałek 14 stycznia 2019, od godz. 16.00

Zagrody  (od  PP. Michalskich)                                                      

     

 

Kolęda uzupełniająca w tygodniu po 13 stycznia (wcześniej należy zgłosić i ustalić z Duszpasterzami dzień i godzinę wizyty duszpasterskiej).

PROGRAM REKOLEKCJI ADWENTOWYCH

w Parafii  p.w. Najśw. Serca Jezusowego w Pliszczynie

16 – 19  grudnia  2018

 

NIEDZIELA – 16 grudnia

  8.30  - Msza św. z nauką dla wszystkich

11.00  - Msza św. z nauką dla wszystkich (spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych)

17.00  - Msza św. z nauką dla wszystkich

18.00  - Nauka dla młodzieży (młodzież studiująca i pracująca, kandydaci do

               bierzmowania, RSM, Lektorzy)

 

PONIEDZIAŁEK – 17 grudnia

  8.30  - Msza św. z nauką ogólną

Spotkania rekolekcyjne dla dzieci (szkoła podst. i gimnazjum)

10.00 – 11.10  -  Spotkanie rekolekcyjne dla dzieci klas: I do V

12.00 – 13.00  -  Spotkanie rekolekcyjne dla dzieci klas: od VI do

                           VIII oraz gimnazjalistów 

 

17.00 - Msza św. (roratnia)  z nauką dla wszystkich

19.00 - Msza św. z nauka dla wszystkich

 

WTOREK -  18 grudnia

  8.30  - Msza św. z nauką dla wszystkich

 Spotkania rekolekcyjne dla dzieci (szkoła podst. i gimnazjum)

10.00 - 11.10  - Spotkanie rekolekcyjne dla dzieci klas: I do V

                             (konferencja i spowiedź dla klasy IV i V)

12.00 - 13.00  - Spotkanie rekolekcyjne dla dzieci klas: od VI do

                           VIII oraz gimnazjalistów (konferencja i spowiedź)

18.00  -  Msza św. z nauką dla wszystkich,  

   Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i duchowe uwolnienie

 

ŚRODA – 19 grudnia –  Dzień Spowiedzi i zakończenie

  8.00  -  Spowiedź

  8.30  -  Msza św. z nauką dla chorych i starszych; Sakrament namaszczenia chorych

10.30  - 11.00  -  Spotkanie z dziećmi z Przedszkola  (w szkole)      

12.00 - 13.00  -  Msza św. dla dzieci szkolnych   (dzielenie  się opłatkiem wigilijnym)

16.30  - Spowiedź

17.00  - Msza św. (roratnia) z nauką dla wszystkich

18.30  - Spowiedź

19.00  - Msza św. z nauką dla wszystkich